Nieuws

Rabobank Clubkas Campagne weer van start

Tot en met dinsdag 30 april 2019 kunnen leden van de Rabobank weer stemmen voor de Rabobank Clubkas Campagne. In het verleden hebben we al heel wat jaren een mooie bijdrage via deze actie, waarmee tal van lokale vereningingen te ondersteunen zijn, ontvangen. Misschien is alleen deze Clubkas Campagne al wel een goede reden om lid van de Rabobank te worden.

Vanaf deze plaats willen we iedereen alvast hartelijk bedanken voor zijn/haar stem op Muziekvereniging Someren-Heide.

Contact

Adres secretariaat
Zeggestraat 8,
Someren-Heide
Telefoon

0493 - 49 22 43

Hoofdsponsoren

Hoofdsponsor Machinefabriek JMBA BV
Hoofdsponsor WESA Tuinhout
Hoofdsponsor Bogaart Tuinmeubelen
Hoofdsponsor Van der Weerden Bouwmachineverhuur
Hoofdsponsor HO Jeuken

Upcoming

Laatste nieuws

Icon Remconijssen.nl